Dotazy

Váš dotaz:
Vaše jméno:
Opiště kód:
 
«  strana 4 z 5  »
Váš dotaz Naše odpověď
Dobrý večer. Touto cestou bych Vám chtěla velmi poděkovat za zapújčení lehátek na tábor pro děti od 3 do 6 let, který se uskutečnil tyto prázdniny na faře ve Smržicích. Jsem ráda, že děti nemusely spát na tvrdých karimatkách jako loňský rok. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Petra Macharová
Petra Macharová
8. 9. 2012 18:18
Dobrý den, jsme rádi, že jsme mohli pomoci při organizaci dětského tábora ve Smržicích. Přeji hezký den, Liliana Pospíšilová.
Dobrý den, prosím ráda bych se zeptala zda u Vás v mateřské školce není volné místo pro dítě(1.září 3roky). Vím že je to těsně po zápisu, ale při zápisu nás v jiné MŠ nevzali a jsme oba zaměstnaní a tak se již zkouším ptát, zda někde není volné místo. děkuji za odpověd a přěji pěkný den
Šrámková Dagmar
18. 4. 2012 15:03
Dobrý den, je mi líto, ale volné místo v naší mateřské škole nemáme, přeji hodně štěstí při hledání. Liliana Pospíšilová, ved. učitelka MŠ.
Dobry den pani Pospisilova,chtela bych Vas poprosit,jestli u Vas neni volne pracovni misto,jako skolnice,pomocnici do kuchyne nebo na uklid. Mam vystudovane Gymnazium J.Wolkera. rada bych pracovala u deti,vim co ta prace obsahuje a velice by me bavila,jelikoz mam kladny vztah k detem. Kdyby byla prace u Vas i na zastup a pozdeji na plny uvazek,byla bych nesmirne stastna. Dekuji predem za Vasi odpoved. S pozdravam Karasova G.
Karasova Gabriela
19. 3. 2012 13:50
Dobrý den, je mi líto, ale v naší mateřské škole volné pracovní místo pro školnici nemáme. Přeji hodně štěstí při hledání vhodného zaměstnání, Liliana Pospíšilová, ved. učitelka MŠ.
Dobrý den,chci se zeptat, kdy je zápis do školky pro předškoláky.Děkuji Václav Vondra
Václav Vondra
13. 2. 2012 13:58
Dobrý den, zápis do školek se koná v pátek 30.3.2012 od 8.00 - 17.00hod., s pozdravem, Liliana Pospíšilová, ved. učitelka MŠ.
Dobrý večer, chci se zeptat, jestli není možné pracovat u vás s dětmi, i když moje nynější zaměstnání je zdravotní sestřička. Děkuji.
Katka
30. 1. 2012 22:42
Dobrý den, bohužel to není možné, pro práci s dětmi je třeba mít příslušné pedagogické vzdělání. Mgr. Liliana Pospíšilová
«  strana 4 z 5  »
TOPlist