Dotazy

Váš dotaz:
Vaše jméno:
Opiště kód:
 
«  strana 5 z 5  »
Váš dotaz Naše odpověď
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak bude mít vaše školka otevřeno o prázdninách a zda je možno dítě do školky o prázdninách přihlásit. Naše dodmovská školka má 7 týdnů zavřeno a hledám proto náhradní řešení. Děkuji
Kohoutová Magda
25. 4. 2013 10:48
Dobrý den, v každé mateřské škole jsou zveřejněny informace o organizaci prázdninového provozu mateřských škol v Prostějově, v naší mateřské škole máme v době prázdnin zavřeno. S pozdravem, L. Pospíšilová, ved. učitelka MŠ.  
Dobrý den, vím, že do letních prázdnin zbývá ještě hodně času, ale i přesto jsem se chtěla zeptat, zda by bylo možné si z Vaší MŠ opět zapůjčit postýlky na prázdninový pobyt pro děti od 3 do 6 let, který se bude konat na faře ve Smržicích. Moc by nám to pomohlo. Termín pobytu dětí na faře bude nejspíše od 16.,nebo od 23.7. Děkuji moc za odpověď. Přeji hezký zbytek týdne. Macharová
Petra Macharová
15. 1. 2013 17:34
Dobrý den, lehátka na tábor vám rádi zapůjčíme, pokud nebudeme mít v uvedené době prázdninový provoz. S pozdravem, Liliana Pospíšilová, ved. učitelka MŠ.
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,kdy se koná zápis do školky?S pozdravem Marcela Miltová
Marcela Miltová
9. 1. 2013 14:12
Dobrý den, termín už známe, zápis do mateřských škol proběhne ve středu 27. února od 8.00 do 17.00hod. Hezký den, Liliana Pospíšilová, ved. učitelka MŠ.
Dobrý den. Z důvodu stěhování do Prostějova hledám školku pro naši dceru 3 roky. Oba rodiče jsme zaměstnáni. Děkuji
Hejč Luboš
13. 10. 2012 11:56
Dobrý den Je mi líto, ale místo v naší mateřské škole nemáme. S přáním hezkého dne, Mgr. Liliana Pospíšilová, ved. učitelka MŠ.
Dobrý večer. Touto cestou bych Vám chtěla velmi poděkovat za zapújčení lehátek na tábor pro děti od 3 do 6 let, který se uskutečnil tyto prázdniny na faře ve Smržicích. Jsem ráda, že děti nemusely spát na tvrdých karimatkách jako loňský rok. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Petra Macharová
Petra Macharová
8. 9. 2012 18:18
Dobrý den, jsme rádi, že jsme mohli pomoci při organizaci dětského tábora ve Smržicích. Přeji hezký den, Liliana Pospíšilová.
«  strana 5 z 5  »
© 2009–2019 Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ v Prostějově | kontakty
TOPlist